Öğrenci Kollarımıza IEEE’den Ödüller

14 Kasım’da açıklanan IEEE R8 Student Awards 2020‘de öğrenci kollarımıza ödül yağdı. IEEE R8 tarafından bölgede IEEE’nin bilimsel, eğitsel ve profesyonel hedefleri doğrultusunda “örnek” şekilde faaliyet gösteren öğrenci kollarına verilen IEEE R8 Exemplary Student Branch Award ödülünü bu yıl 11 öğrenci kolumuz birden kazandı. Ödül alan örnek öğrenci kollarımız şu şekilde: ODTÜ – Kuzey Kıbrıs Kampüsü, Boğaziçi Üniversitesi, Balıkesir Üniversitesi, Dokuz Eylül Üniversitesi, Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, Celal Bayar Üniversitesi, İstanbul Üniversitesi-Cerrahpaşa, Çankaya Üniversitesi, İstanbul Kültür Üniversitesi, Beykent Üniversitesi ve Yeditepe Üniversitesi.


Yine IEEE tarafından örnek olarak gösterilen, yılın en başarılı etkinliklerine verilen Darrel Chong Student Activity Award ödülü de bu yıl iki öğrenci kolumuza verildi. DETECH’19 ile ödül kazanan Dokuz Eylül Üniversitesi ve WING: Women Workshop in Engineering ile ödül kazanan MEF Üniversitesini kutluyoruz.


R8’de en fazla ödülün sahibi olarak geçmiş yıllarda olduğu gibi bizi gururlandıran öğrenci kollarımızın başarılarının devamını diliyoruz.


IEEE Türkiye Şubesi

Total
0
Shares