TUAC’23 Sona Erdi.

IEEE Türkiye Şubesi altında düzenlenen ve IEEE 8. Bölge’de örnek bir etkinlik olarak gösterilen The Undergraduate Academic Conference (TUAC) 2023, 2-3 Eylül 2023 tarihlerinde Ankara Bilim Üniversitesi ev sahipliğinde gerçekleştirildi.


İki oturum halinde gerçekleştirilen TUAC’ın 2. günü Prof. Dr. Mehmet Önder Efe’nin “Aerodynamic Flow Control” konulu açılış sunumu ile başladı. 

Açılış sunumunun ardından Prof. Dr. Hakan Çağlar başkanlığında gerçekleşen oturumda öğrenciler sunumlarını gerçekleştirdi. Ardından etkinlik kapanış konuşmalarıyla birlikte sona erdi. 

IEEE Türkiye olarak En İyi Makale Ödülü’ne layık görülen yazarları ve ödülü kazanan makaleye danışmanlık eden hocalarımızı kutlarız. Konferansın düzenlenmesinde büyük emekleri olan ev sahibi IEEE Ankara Bilim Üniversitesi Öğrenci koluna ve tüm IEEE Türkiye üyelerine teşekkür ederiz. Bütün katılımcıları tebrik eder ve yoğun takvimlerinde TUAC 2023’e yer ayırıp, bilgi ve tecrübelerini bizlerle paylaştıkları için Prof. Dr. Mehmet Önder Efe’ye şükranlarımızı sunarız. Ayrıca oturum başkanlarımıza ve katılan herkese teşekkür ederiz. 

Etkinliğe dair fotoğraflar:

Total
0
Shares