IEEE AESS TR Chapter’ı Bşk. Doç. Dr. Ahmet Turan Özdemir, Uğur Coşkun’a sorularınızı iletecek

Değerli IEEE Türkiye Üyeleri,

IEEE Havacılık ve Elektronik Sistemler Derneği (AESS, Aerospace and Electronic Systems Society) Türkiye Başkanı Doç. Dr. Ahmet Turan ÖZDEMİR tarafından hazırlanan “Havacılık ve Elektronik Sistemler Hakkında Soru-Yorum” isimli söyleşi serisine sorularınız ile davetlisiniz. Programın bu bölümdeki konuğu SASAD Savunma ve Havacılık Sanayii İmalatçılar Derneği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı, BİTES Savunma ve Havacılık Genel Müdürü Uğur COŞKUN olacaktır.

Doç. Dr. Ahmet Turan ÖZDEMİR siz değerli üyelerimizin havacılık ve elektronik sistemler hakkında merak ettiği ve sormak istediği soruları, savunma sanayisinde inovasyon odaklı girişimcilik özelinde Uğur COŞKUN’a yöneltecektir. Soru gönderenler arasından üç kişiye BİTES Savunma’da yaz stajı imkanı sunulacaktır. Söyleşiyi IEEE Türkiye YouTube kanalından ve sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

*** 16 Haziran 2022 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanan çekim için sorularınızı 15 Haziran 2022 Çarşamba günü akşamına kadar aşağıdaki linkte bulunan form üzerinden iletebilirsiniz:

https://forms.gle/RQMkzUQjkVpFDg4n9

Total
0
Shares