IEEE AESS TR Chapter’ı Bşk. Doç. Dr. Ahmet Turan Özdemir, Dr. Ali Taha Koç’a sorularınızı iletecek

Değerli IEEE Türkiye Üyeleri,

IEEE Havacılık ve Elektronik Sistemler Derneği (AESS, Aerospace and Electronic Systems Society) Türkiye Başkanı Doç. Dr. Ahmet Turan ÖZDEMİR tarafından hazırlanan “Havacılık ve Elektronik Sistemler Hakkında Soru-Yorum” isimli söyleşi serisine sorularınız ile davetlisiniz. Programın bu bölümdeki konuğu T.C. Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Dr. Ali Taha KOÇ olacaktır.

Teknofest Azerbaycan’da Doç. Dr. Ahmet Turan ÖZDEMİR siz değerli üyelerimizin havacılık ve elektronik sistemler hakkında merak ettiği ve sormak istediği soruları Dr. Ali Taha KOÇ’a yöneltecektir. Soru gönderenler arasından yapılacak çekilişte şanslı kişiye programımızın bir anısı olarak Dr. Ali Taha KOÇ’un imza ettiği “Türkiye’nin İlk Cep Uydusu Maketi” hediye edilecektir. Söyleşiyi IEEE Türkiye YouTube kanalından ve sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

*** 28 Mayıs 2022 tarihinde gerçekleştirilmesi planlanan çekim için sorularınızı 27 Mayıs 2022 Cuma gününe kadar aşağıdaki linkte bulunan form üzerinden iletebilirsiniz:

https://forms.gle/ip7k3snptYLcCgBy9

Total
0
Shares